AGENDA

ALCARRÀS


Taller de Circ amb La Pantomima  (18 d’abril)

 

ALCOLETGE


Beatbox circ d’Improvisto’s Krusty show (19 d’abril)

 

AMPOSTA


Celebració Dia Mundial del Circ  (18 d’abril)

 

ARENYS DE MUNT


Ni cap ni peus de David Candelich (12 d’abril)

Obló de Cia Teatro Tinto  (12 d’abril)

 

BALSARENY


Cabaret Elegance d’Elegants (19 d’abril)

 

BARCELONA


¡Ahora! de Maite Guevara  (19 d’abril)

Cabaret Alma patio y olé (18 d’abril)

Cabaret definitivo, clown cabaret amb Diana Gadish, Cristi Garbo, Fanny Giraud i Julie Boucher (14-17 d’abril)

Cabaret RAI (18 d’abril)

Celebració del Dia Mundial del Circ al Parc de la Ciutadella (18 d’abril)

Circ a la gorra al Parc de la Ciutadella (18 i 19 d’abril)

Circ en família a l’escola de Circ Rogelio Rivel (12 d’abril)

Combinat 50 a l’Ateneu Popular 9 Barris (18 d’abril)

DRIIING! de Camilo Clown  (19 d’abril)

El banquet amb Jorge Albuerne i Oriol Mula (11 d’abril)

El vaso (que colmô la gota) de Carlo-Mô (17 d’abril)

EP Mostra de companyies residents a La Central del Circ (10 i 11 d’abril)

Exúvia de Circ Teatre Modern  (19 d’abril)

Improclown: Vetllada Desclowntrolada d’Almazén (11 d’abril)

XXI Trobada de Monociclistes (11 i 12 d’abril)

 

CORNELLÀ DE LLOBREGAT


Karoli l’home roda de Professor Karoli (11 d’abril)

 

FIGUERES


Pianissimo Circus de Cirquet Confetti (12 d’abril)

 

GIRONA


Enfila de la Cia Estampades (18 d’abril)

Intensiu Internacional del clown amb Paolo Nani (10-12 d’abril)

La Banda Forània de Forani Teatre  (19 d’abril)

La Tartana de cia. Cíclicus (17 d’abril)

Penjada del Tarlà a l’acte inaugural de les Festes de Primavera (18 d’abril)

Roda món de Mumusic Circus (18 d’abril)

Xarivari Blues de Circo Los  (19 d’abril)

 

GRANOLLERS


Circ en família a la Llançadora (11 d’abril)

Celebració del Dia Mundial del Circ (18 d’abril)

 

IGUALADA


Apicirc de Pessic de Circ  (19 d’abril)

Automatàrium de David Berga a La Mostra (18 d’abril)

De pega de Teatre Mòbil (18 d’abril)

El Mêtre de JAM (18 i 19 d’abril)

El Niu de Dudu & Cia (17 d’abril)

Karoli l’home roda de Professor Karoli (18 d’abril)

Mundos de papel de Vol’e Temps  (19 d’abril)

Ooups! de Cia Jordi L. Vidal   (19 d’abril)

Pianissimo Circus de Cirquet Confetti  (19 d’abril)

Taula per 2 de CoLABse  (19 d’abril)

Txatarra de Malas Compañías (18 d’abril)

 

LA SEU D’URGELL


Beatbox circ d’Improvisto’s Krusty show (18 d’abril)

 

MANRESA


Circ en família a La Crica (12 d’abril)

 

MATARÓ


Circ en família  a Cronopis (11 d’abril)

Último, el baile de Giradanza (12 d’abril)

Un circ de llibres de la cia. de l’home idea  (18 d’abril)

 

MONTSENY


Fira d’espectacles i activitats al Festival Circ Cric (12 d’abril)

Bemoll Sostingut de Tortell Poltrona al Festival Circ Cric (19 d’abril)

 

SABADELL


Circ en família a l’Estruch (11 d’abril)

 

SANT CELONI


Circ en família a l’escola de Circ Los (11 d’abril)

 

SANT CUGAT DEL VALLÈS


The Big Top de Circ Raluy (2-12 d’abril)

 

SANT JOAN DE LES ABADESSES


 

Taller de Circ a l’Associació d’Arts del Circ de Ripollès (12 d’abril)

 

TERRASSA


Exposició fotogràfica “Més emocionant encara” de Josep Guindo (10-12 d’abril)

Marabunta  (Crazy Clown & Music Show) de Guillem Albà & The All in Orquestra (18 d’abril)

Racons de circ  organitzat per Centre Cultural Terrassa i Tub d’assaig 7,70 (11 d’abril)

Rudo de Manolo Alcántara (10-11 d’abril)

 

TONA


The Magomic Show de Gromic (18 d’abril)

 

TORRELLES DE LLOBREGAT


CO d’Enlaire  (19 d’abril)

 

VALLS


Circoloqui: sopem amb en Claret (11 d’abril)

 

VIDRERES


Pianissimo Circus de Cirquet Confetti  (19 d’abril)

 

VILANOVA I LA GELTRÚ


Cabaret Elegance d’Elegants (18 d’abril)

Circ en família a l’escola de circ Saltimbanqui (11 d’abril)

Celebració del Dia Mundial del Circ (18 d’abril)

Taller de circ social a la Festa de Conscienciació de l’Autisme (12 d’abril)